Artūrs Snips "Rīgas portfelis"

Grāmata “Rīgas portfelis” ir Artūra Snipa dažādu darbu apkopojums, kas sarakstīti galvenokārt pēdējo desmit gadu laikā, bet daži tapuši arī pirms 30 gadiem.

Artūra Snipa dzīves karte ir bagāta! Minēšu dažas pieturvietas: inženieris, domātājs, diplomāts, dēkainis, paradoksu meistars, viņam piemīt sapņotāja un fantasta daba. Asais prāts, lieliska humora izjūta un nežēlīgais sarkasms veido Artūra Snipa Vēstījuma stilu. Artūrs Snips nekad nebūs „viens no daudziem”, bet vienmēr Pats sava ceļa gājējs!- Alberts Bels 2020. gada 27. aprīlī.

Grāmatā dažādi laiki savijas vienotā veselumā, un, lai arī vēstīts par ļoti dažādiem notikumiem, situācijām un cilvēkiem, arī viņi it kā visi veido vienotu veselumu kopējā kolāžā. Tajā iekļaujas arī vēl līdz šim nekur nepublicēts kāda leģionāra stāsts, kas pie Artūra Snipa nonācis audio formātā un ko viņš rūpīgi atšifrējis. Un tajā iekļaujas arī raksts par čečeniem un Čečenijas vēsturi, kas autoram tuva kopš laikiem, kad viņš mācījās Maskavā, Augstākajos literārajos kursos un viņa tuvākais draugs bija čečens Zelimhans Jandarbijevs, vēlākais Čečenijas viceprezidents, kurš tika nogalināts.

Izdošanas gads: 2020

Lapaspušu skaits: 288

ISBN: 9789934886553

Pirkt

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.